Opravy oděvů

Opravy oděvů a úpravy oděvů vám skytnou v každém krejčovství. Můžete si svoje oblečení nechat zkrátit, zúžit a někdy i prodloužit či rozšířit. Mezi opravy pak patří také výměna zipů, přišití knoflíků nebo zašití rozpáraného švu.

Můžete si nechat opravit sukně, halenky, košile, trička, saka, kabáty, kostýmky, bundy, kalhoty, kraťase, atd. Opravy oděvů ze speciálních materiálů se provádí v opravnách k tomu určených. Jsou to například plavky a hodně stresová trika nebo výrobky z pravé kůže.

Opravy oděvů online

Na toto oblečení je potřeba speciálních šicích strojů. Ve svatebních salonech je také nabízena služba opravy svatebních šatů podle vaší postavy. I v lepších prodejnách s oblečením si můžete nechat kupované oblečení upravit.

Opravy oděvů zdarma

Tyto služby nabízí OP Prostějov, Hugo Boss, Diesel, Bershka, apod. Tato oprava je většinou zadarmo pro větší spokojenost zákazníků.

Hodnocení článku Opravy oděvů: Top Články

Tagy: Cistirna Odevu Opravy Prodej Vyroba Siti Upravy Opravna Uprava Scelovani Barveni Praha Kozenych Hradec Kralove Brno Ostrava Plzensko Pracovnich Modrany Poliklinika

Překlepy: iděvy kděvy lděvy pděvy ooděvy děvy osěvy oeěvy orěvy ofěvy ocěvy oxěvy odděvy oěvy otěvy odwvy odsvy oddvy odrvy odeevy odvy odivy oděcy oděfy oděgy oděby oděvvy oděy oděwy oděva oděvs oděvx oděvyy oděv oděvi oděvz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: